€ 1.203,95 (incl. BTW) Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
2 dagen
Trainingen
Geo-ICT
In deze cursus werken met GDAL leert de cursist geodata te bewerken en transformeren naar verschillende formaten door gebruik te maken van de het open source product GDAL.
In de cursus Werken met GDAL maakt u kennis met deze translatiebibliotheek die vooral bedoeld is voor geografische dataformaten. GDAL kan met allerlei verschillende vector- en rasterformaten werken. Het is vrijgegeven door de Open Source Geospatial Foundation. De grote mogelijkheden van GDAL liggen in het feit dat alles opensource is. Iedereen kan dus verbeteringen voorstellen en zo GDAL verder brengen. Daarnaast is de code van GDAL vooral gebaseerd op C waardoor de uitvoering enorm efficiënt is. Je kan bijvoorbeeld de Python basiscursus volgen of QGIS basis, afhankelijk van welke kennis gemist wordt.
Tijdens de eerste dag van de cursus GDAL wordt er vooral ingegaan op de rastertranslaties.
Dag 2: Dag 2De tweede dag staat meer in het teken van de vectortranslaties. Ten eerste zullen we de verschillende datatypes inladen en bekijken welke eigenschappen deze datatypes hebben. Met de rasterdataset zullen we wiskundige berekeningen doen om zo een soort suitability kaart te maken. Bij de vectordatasets zullen we vooral allerlei verschillende bestandsformaten omzetten naar andere bestandsformaten. Hierbij zullen we vooral in de Windows omgeving in de command prompt werken, maar we zullen ook een aantal Python scripts schrijven.
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen