€ 771,56 Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
1 dag
Trainingen
Markus Verbeek Praehep
Blockchain is bekend als structuur waarop cryptogeld gebouwd is. Het systeem heeft echter kenmerken die voor veel organisaties en processen interessant zijn. Wil jij leren hoe je gegevens vanuit verschillende disciplines door middel van blocks kunt verbinden tot een eindproduct? Dan is dit de training voor jou. De training wordt verzorgd door onze businesspartner Computrain. De PE-registratie verzorgen wij. Zo ontwikkel je dus niet alleen relevante kennis en vaardigheden, maar werk je tegelijkertijd aan je Permanente Educatie.
In deze training wordt de werking en geschiedenis van blockchaintechnologie geïntroduceerd. Je bestudeert voorbeelden uit de praktijk om te ontdekken hoe de technologie werkt en hoe deze binnen fintech ingezet kan worden. Je ontdekt wat de mogelijkheden zijn voor toepassing van deze technologie binnen je eigen organisatie en welke kansen en risico's dit met zich meebrengt. Met deze training ontwikkel je waardevol inzicht in de inrichting van digitale en financiële bedrijfsprocessen. Zo ontwikkel jij de kennis en vaardigheden om je organisatie beter voor te bereiden op de digitale toekomst.
De Training Blockchain PE is voor erkenning aangeboden aan de NBA.
Permanente educatie (PE) is van essentieel belang. Met deze training van Markus Verbeek Praehep blijft je kennis actueel en kun je, afhankelijk van de eisen van het betreffende register, inbrengen als PE. Bovendien maakt deze training je onmiddellijk succesvoller in de dagelijkse praktijk.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat van deelname ‘Blockchain' van Markus Verbeek Praehep.
Deze training duurt 1 dag.
De training wordt verzorgd in de regio Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Zwolle.
Tijdens uw opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen