€ 1.061,55 Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
3 maanden
Trainingen
Computrain
Dit is de training om specialist te worden op het gebied van installatie, configuratie, beveiliging en onderhoud van Windows 10. Je bepaalt zelf wanneer en hoe je leert. Je gaat diep in op OS, apps en hardware en je weet hoe je zorgt voor de beveiliging. Met deze training zet je de eerste stap om Modern Desktop Administrator te worden.
Na afloop van deze training:
Je volgt deze training zelfstandig in je eigen tempo. Voor deze training krijg je de beschikking over de volgende studiematerialen:
Je hebt kennis van M365 workloads en je hebt ervaring met het implementeren, configureren en onderhouden van (Windows 10)-apparaten en -technologieën.
Je sluit de training af met het examen Windows 10. Het examen is inbegrepen in de kosten. Je kunt je hiervoor aanmelden via Examen boeken. Je kunt zelf bepalen op welk tijdstip en locatie je het examen aflegt.
Samen met het examen MD-101 kun je hiermee de certificering Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associate behalen.
Deze training duurt 3 maanden.
De training wordt verzorgd in de regio N.v.t.
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen