€ 3.545,10 Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
12 maanden
MBO-programma
NCOI
Jij wilt van elk event een groot succes maken. Zorgen dat je de juiste doelgroep aanspreekt en alles tot in de puntjes is geregeld. Wil je weten hoe je dat doet? Volg dan dit boeiende MBO-programma. In deze vakopleiding leer je een evenement opzetten aan de hand van een draaiboek. Daarin vermeld je stapsgewijs wat er allemaal geregeld moet worden. Ook besteed je in dit programma aandacht aan communicatie en pr. Zo weet je precies hoe je je evenement succesvol op de kaart zet. Je hoeft voor de vakopleiding niet aan speciale eisen te voldoen of extra opdrachten te maken. Wil je na het volgen van deze vakopleiding nog meer leren over eventmanagement? De modules uit dit programma kun je mogelijk inbrengen in de MBO Medewerker Evenementenorganisatie niveau 4.
Het programma bestaat uit 3 modules waarin steeds een ander thema centraal staat. Zo verdiep je je in eventmanagement, communicatie en pr en in plannen en organiseren. Je leert hoe je een evenement succesvol en professioneel opzet. Hierbij houd je rekening met de locatie, vergunningen en tref je maatregelen om de veiligheid van medewerkers en bezoekers te realiseren. Je analyseert de doelgroep middels een marktonderzoek en weet zo hoe je ze kunt bereiken. Je verdiept je in communicatiestijlen en -uitingen en ontwikkelt zo reclame die bij de stijl van jouw organisatie past. Door de kennis en ervaring die je in deze vakopleiding opdoet, maak je een succes van je evenementen.
Tijdens het programma word je begeleid door docenten die zelf in de praktijk actief zijn. Zij kunnen je helpen bij het toepassen van wat je leert.
Er zijn geen specifieke vooropleidingseisen voor dit programma. Het programma wordt verzorgd op MBO-niveau.
Ongeveer 3-5 uur per bijeenkomst.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent.
Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(6 bijeenkomsten)
(6 bijeenkomsten)
(4 bijeenkomsten)
Je rondt elke module af met een praktijkgerichte opdracht. Bij een voldoende beoordeling van alle onderdelen ontvang je het instituutsdiploma ‘MBO Vakopleiding Eventmanagement’ van MBO College van NCOI.
Dit deelprogramma kun je mogelijk inbrengen in een vervolg naar volledige MBO-opleidingen niveau 4 van NCOI.
Wil je meer weten over de opbouw van onze opleidingen? Zie dan opbouw MBO.
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
MBO-programma