€ 2.133,39 incl. BTW
Trainingen
SRM
Big data maken het mogelijk om in te spelen op de belangrijkste verwachtingen van de moderne consument: personalisatie, tijdigheid en eenvoud. De meeste organisaties zijn goed in het verzamelen van data. Maar hoe koppel je databronnen? En hoe ontdek je wat de data je proberen te vertellen? In deze training Masterclass Business Intelligence en Big Data leer je hoe je de data binnen je organisatie kunt structureren, analyseren, interpreteren en gebruiken. Door je databronnen aan de juiste fases van de klantreis te koppelen kun je klanten met eenvoudige boodschappen verder de funnel in helpen. Data kunnen je ook verder helpen met het servicen van je bestaande klanten en ze kunnen je wat vertellen over up- of cross-sellen. De opgedane skills kun je meteen inzetten om winst voor je klanten en je organisatie te boeken. Deze training wordt verzorgd door onze businesspartner SRM.
In deze training leer je werken met de tools om data te verzamelen en te analyseren. Je bevindingen kun je inzetten om je organisatie beter te laten aansluiten bij de markt.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent. Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Je werkt op de marketingafdeling en je wilt de grote hoeveelheden data die aanwezig zijn binnen het bedrijf analyseren en inzetten om de dienstverlening of marketinguitingen te verbeteren.
Deze training wordt verzorgd op C-niveau, hét niveau voor de medior en senior professional die zich op tactisch en strategisch niveau wil ontwikkelen.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(6 bijeenkomsten)
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat ‘Masterclass Business Intelligence en Big Data'.
De training Business Intelligence en Big Data duurt 3 dagen.
Lesgeld: € 2.050,-
Studiemateriaal: € 61,50
Reprorechten: € 15,-
Locatie- en arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
Tijdens uw opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen