€ 2.862,75 Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
4 dagen
Trainingen
ISBW
Een succesvol leidinggevende heeft inzicht in zijn eigen capaciteiten en is in staat effectief te communiceren. Hoe ondersteun je je medewerkers op alle fronten, terwijl je je gekozen strategie doelmatig uitvoert? De HBO Training Persoonlijke Effectiviteit en Communicatie biedt je de juiste handvatten op het gebied van persoonlijke effectiviteit en communicatie. Zo ben je in staat je werk efficiënt en succesvol uit te voeren.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
In deze praktijkgerichte training ga je intensief aan de slag met je eigen visie en doelstellingen als leidinggevende. Je eigen praktijk staat in de trainingen telkens centraal. Dankzij deze aanpak zet je snel de juiste stappen en voeg je direct bruikbare waarde toe aan je organisatie. De interactieve training bestaat uit onder meer groepsopdrachten, discussies en rollenspelen. De lessen worden verzorgd door docenten uit de praktijk. Zij bieden je praktische inzichten en feedback op maat waar je veel van leert. Dankzij de zeer persoonlijke opzet van deze HBO Training Persoonlijke Effectiviteit en Communicatie wordt een maximaal leereffect gerealiseerd. Tijdens het trainingstraject en nog enkele weken daarna heb je toegang tot de online leeromgeving.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Je rondt je training af met een mondeling examen. Na een succesvolle afronding van dit examen ontvang je het zeer gewaardeerde ISBW-diploma ‘HBO Persoonlijke Effectiviteit en Communicatie’.
De HBO Training Persoonlijke Effectiviteit en Communicatie duurt 4 dagen. De training wordt verzorgd in groepen van maximaal 12 deelnemers.
Tijdens uw opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen