€ 0,00 incl. BTW
HBO-programma
Scheidegger
Het ontwikkelen van sociale vaardigheden gaat bij de meeste kinderen vanzelf. Anderen hebben hierbij wat meer aandacht nodig. Wil jij als coach deze kinderen ondersteunen, zodat zij zich kunnen ontwikkelen tot volwassenen die goed met anderen omgaan? Wil je hen sociale vaardigheden aanleren waar zij hun hele leven iets aan hebben? Dan leer je in dit programma hoe je kinderen stimuleert om hun dagelijkse omgang met anderen te verbeteren. Je ontdekt hoe je hen helpt om zichzelf te zijn, hun emoties te beheersen, hun zelfvertrouwen te vergroten, andere kinderen te begrijpen en hun eigen gedrag zo nodig aan te passen. Zo kun jij straks als professioneel coach sociale vaardigheden aan de slag.
Je kunt dit HBO-programma ook volgen met een korting van € 1.250,-. Zie daarvoor het HBO Programma Coach Sociale Vaardigheden (met subsidie). Voor meer informatie zie Subsidie.
Omdat dit programma deel uitmaakt van de HBO Bachelor Sociaal Pedagogische Hulpverlening (SPH) met een omvang van 16 EC, kun je gebruikmaken van levenlanglerenkrediet. Zie Subsidie en Financieel voordeel voor meer informatie.
Ben je zelfstandig (kinder)coach en wil je je specialiseren in het geven van sociale vaardigheidstraining? Dan is dit de opleiding voor jou. Ook als je bijvoorbeeld in het onderwijs, de kinderopvang of de jeugdzorg werkt, is dit programma een waardevolle toevoeging ter uitbreiding van je kennis en vaardigheden.
Deze opleiding wordt verzorgd op HBO-niveau. Er wordt van je verwacht dat je een diploma HAVO of MBO hebt of door werkervaring op dit niveau functioneert. Inzet en motivatie zijn de belangrijkste voorwaarden.
Onze HBO-programma’s zijn zeer praktijkgericht. Tijdens de lessen worden niet alleen de theorie en de gemaakte opdrachten besproken, maar werk je ook aan de vaardigheden die je nodig hebt in je dagelijkse praktijk. Bovendien voer je inspirerende en leerzame discussies met je medestudenten onder leiding van docenten uit de praktijk, waardoor je samen tot oplossingen komt. Dat maakt het HBO ook leuk en direct toepasbaar. Ook heb je tijdens je opleiding toegang tot de digitale leeromgeving e-Connect. Hier vind je alle informatie over je opleiding en examens. Zie voor meer informatie e-Connect.
Natuurlijk moet je het zelf doen, maar je staat er niet alleen voor. Bij Scheidegger zien we jou echt staan. Tijdens je studie krijg je persoonlijke begeleiding van een mentor, die als geen ander weet wat er allemaal komt kijken bij het volgen van een opleiding. Zo helpen wij je om het beste uit jezelf te halen, want jouw doel is ons doel: een diploma!
Vanuit dit HBO-programma kun je mogelijk verder studeren in een van de HBO Bacheloropleidingen. Hiervoor moet je wel toelaatbaar zijn tot de opleiding. Zie Toelichting HBO voor de voorwaarden.
Als je onverhoopt niet slaagt voor je examen, maar je hebt wel alle lessen gevolgd, dan mag je het examen kosteloos overdoen. Kortom: Scheidegger begeleidt je daadwerkelijk naar een diploma.
(6 lessen)
(6 lessen)
Je rondt elke module af met een praktijkgerichte opdracht. Als je voor beide modules een voldoende behaalt, ontvang je het diploma 'HBO Coach Sociale Vaardigheden' van Hogeschool Scheidegger.
Als je een dagopleiding volgt, krijg je 2 lessen op 1 dag.
Inschrijfgeld: € 100,-
Cursusgeld: € 1.120,-
Studiemateriaal: € 125,- (per module)
Examenkosten: € 195,- (per moduleopdracht)
Je kunt deze opleiding ook in 2 of 6 termijnen betalen.
Bij betaling ineens krijg je een korting van € 75,-.
Deze opleiding volg je al vanaf € 293,- per maand.
Tijdens uw opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
HBO-programma