€ 6.221,05 incl. BTW
HBO-programma
Markus Verbeek Praehep
Je wilt je verder ontwikkelen binnen de accountancy of controlling. Je bent op zoek naar een kort, vakgericht programma op HBO-niveau. Kies daarom voor deze HBO Accounting, Auditing & Control van onze businesspartner Markus Verbeek Praehep. De behaalde modules uit dit programma kun je inbrengen in een NVAO-geaccrediteerde Bachelor, zodat je verkort verder studeert naar je officiële Bachelorgraad. Bovendien ontvang je na afloop het officiële diploma HBO Accounting, Auditing & Control.
Dit programma richt zich op de kern van accountancy. Het biedt je een brede basis om je verder te ontwikkelen tot assistent-accountant of assistent-controller. Je leert hoe je een gedegen financiële administratie voert, beslissingscalculaties maakt en interne controles uitvoert. Ook vergroot je je kennis van belastingrecht. Aan de hand van praktijkopdrachten pas je het geleerde direct toe in je eigen werkomgeving. Hierbij word je begeleid door een ervaren docent uit het werkveld.
Dit programma wordt op HBO-niveau verzorgd. Voor dit programma gelden geen specifieke vooropleidingseisen. Enige voorkennis op het gebied van bedrijfsadministratie en bedrijfseconomie op het niveau van Moderne Bedrijfsadministratie (MBA) is wenselijk.
Je studiebelasting is ongeveer 5-7 uur per bijeenkomst.
Betaal je het programma zelf? Dan kun je gebruikmaken van het levenlanglerenkrediet, een aantrekkelijke studiefinanciering voor volwassenen. Daarmee kan iedereen tot 55 jaar de opleidingskosten grotendeels door de overheid laten financieren. Kijk op onze pagina over het levenlanglerenkrediet (LLLK) voor meer informatie of neem contact op met onze opleidingsadviseurs.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Behoefte aan meer flexibiliteit? Met de lesvariant e-learning studeer je in je eigen tijd en in je eigen tempo op afstand. Je wordt online begeleid door een ervaren docent. Voor de unieke combinatie van beide lesvarianten kies je voor virtual classroom. Hierbij volg je de lessen op vaste tijdstippen, met een docent én digitaal. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Je wilt je verder ontwikkelen tot professional op het gebied van accounting, auditing en control. Hiervoor wil je een kort en praktijkgericht programma volgen dat onderdeel is van de HBO Bachelor Accountancy van onze businesspartner Markus Verbeek Praehep.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
(10 bijeenkomsten)
(8 bijeenkomsten)
(10 bijeenkomsten)
(8 bijeenkomsten)
(8 bijeenkomsten)
Je rondt de module Belastingrecht 2 af met een praktijkgerichte opdracht. De overige modules rond je elk afzonderlijk af met een digitaal examen. Heb je voor elk onderdeel een voldoende behaald, dan ontvang je het officiële diploma 'HBO Accounting, Auditing & Control'.
Lesgeld: € 4.250,-
Studiemateriaal: € 830,-
Examenkosten: € 210,- (per digitaal examen)
€ 210,- (per moduleopdracht)
Reprorechten: € 15,-
Arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
Bovenstaande bedragen zijn op basis van betaling ineens waarbij 8% korting inbegrepen is. Je kunt dit programma ook in 5 of 15 termijnen betalen.
Tijdens uw opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
HBO-programma