€ 615,40 Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
1 dag
Trainingen
Markus Verbeek Praehep
Heb jij in je functie als payrollprofessional te maken met internationaal werk? Dan is deze training geschikt voor jou. Je leert over de socialeverzekeringsaspecten en verdragsproblematiek van grensoverschrijdend werken. Daarnaast verdiep je je in de loonadministratie en internationale premieheffingen. Door de praktijkgerichte insteek van Markus Verbeek Praehep kun je de theorie uit deze training gelijk toepassen in je eigen werkpraktijk.
Deze doelgerichte training leert je over de verschillende aspecten waarmee je rekening moet houden bij grensoverschrijdend werken. Door middel van cases en opdrachten pas je het geleerde gelijk toe in de praktijk. Na deze training ben je volledig op de hoogte van de wet- en regelgeving rondom grensoverschrijdend werken en ben je in staat om de fiscale en administratieve afhandeling te doen.
De training wordt verzorgd in kleine groepen, waardoor je veel persoonlijke aandacht van je trainer krijgt.
Permanente educatie (PE) is van essentieel belang. Met deze training van Markus Verbeek Praehep behaal je 86 PE-punten en blijft je kennis actueel. De training sluit aan op de vereisten van het NIRPA-register. Bovendien maakt deze training je onmiddellijk succesvoller in de dagelijkse praktijk. Deze training is geschikt voor deelnemers met en zonder PE-verplichting.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat van deelname ‘Grensoverschrijdend Werken' van Markus Verbeek Praehep.
De training Grensoverschrijdend Werken (NIRPA PE) duurt 1 dag.
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen