€ 2.548,60 incl. BTW Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
5 dagen
Trainingen
Bestuursacademie
Bij gebiedsontwikkeling werken de Rijksoverheid, provincies, gemeenten, bedrijven en inwoners samen om op één lijn te komen. Gebiedsontwikkeling staat of valt met het proces waarin de belangen van alle partijen zo goed mogelijk bij elkaar worden gebracht om tot een optimaal resultaat te komen. Tijdens deze training leer je alles over het proces en de juiste aanpak van gebiedsontwikkeling. Ook kijk je naar de invloed van de invoering van de Omgevingswet en wat dit voor gemeenten en provincies betekent. Na deze training weet je alles over gebiedsontwikkeling en hoe je met alle betrokken partijen kunt samenwerken.
Tijdens de lessen is er veel aandacht voor je persoonlijke ontwikkeling en de mogelijkheden om in de praktijk te oefenen met nieuwe kennis en vaardigheden. De lessen worden verzorgd door docenten die zelf met beide benen in de praktijk staan. Door hun kennis van het vakgebied kunnen ze jou uitstekend helpen de vertaling te maken naar je eigen werkzaamheden en organisatie. Dat doen zij onder meer door oefeningen en het geven van praktijkvoorbeelden. Ook de interacties met medestudenten spelen hierin een belangrijke rol.
Een praktijkdag, waarin je op pad gaat met je docent, is onderdeel van de training. Hierdoor kun je direct de link leggen tussen theorie en praktijk.
Uiteraard kun je deze training ook incompany volgen. Ben je benieuwd wat wij voor jou kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op voor een vrijblijvende afspraak. Je kunt ons bereiken op 035 - 7 604 860 of mail naar incompany@bestuursacademie.nl.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Tijdens deze training komen de volgende onderwerpen aan de orde:
Start, oriëntatie en principes van proces
De verschillende stappen in gebiedsontwikkeling
Gebiedsontwikkeling in andere realiteit
Gebiedsontwikkeling en financiën
Locatiebezoek aan een concrete gebiedsontwikkeling onder begeleiding van de lokale projectleider
Na afloop van de training ontvang je het certificaat van deelname ‘Gebiedsontwikkeling: Het Proces’ van Bestuursacademie Nederland.
Deze training Gebiedsontwikkeling: Het Proces duurt 5 dagen.
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen