€ 0,00 incl. BTW
Trainingen
Computrain
Met deze training ontwikkel je kennis en vaardigheden om je werk als beheerder van Office 365 nog beter uit te voeren. Je richt je specifiek op het ondersteunen van effectieve online samenwerking, met onder andere Microsoft Teams en OneDrive for Business. Samen met de training Deploying SharePoint Server Hybrid (MS-301) kun je hiermee de certificering Microsoft 365 Certified: Teamwork Administrator Associate behalen.
Na afloop van de training:
Je wilt je verder ontwikkelen als beheerder van Microsoft 365 en wilt je verdiepen in Microsoft 365 Teamwork.
Het gedegen programma van deze klassikale training is erop gericht dat je het geleerde direct kunt toepassen in je praktijksituatie. De zeer ervaren en gecertificeerde trainer van Computrain behandelt de theorie en laat met diverse demonstraties zien hoe deze toe te passen in de praktijk. Je gaat aan de slag met verschillende oefeningen waardoor een optimale verwerking van de leerstof wordt bewerkstelligd. De verhouding tussen theorie en praktijk is ongeveer 50-50.
Je hebt ervaring met Windows PowerShell en basiskennis van Active Directory en Azure AD. Daarnaast heb je ook basiskennis van mobile device management en operating systems (Android en macOS).
Tijdens deze training wordt gebruikgemaakt van officieel, digitaal, Engelstalig Microsoft Official Courseware (MOC).
Tevens beschik je over een zeer moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die je voor de training nodig hebt en aanvullende informatie. Daarnaast kun je makkelijk communiceren met de andere deelnemers.
Je sluit de training af met het examen Deploying Microsoft 365 Teamwork (MS-300). Dit examen is inbegrepen in de kosten. Je kunt je voor dit examen aanmelden via Examen boeken. Je kunt zelf bepalen op welk tijdstip en locatie je een examen aflegt.
Samen met het examen Deploying SharePoint Server Hybrid (MS-301) behaal je met dit examen de certificering Microsoft 365 Certified: Teamwork Administrator Associate.
Deze training duurt 5 dagen.
De training wordt verzorgd in de regio Amsterdam, Rotterdam en Utrecht.
Trainingskosten: € 1.707,50
Trainingsmateriaal: € 300,-
Examenkosten: € 195,-
Locatie- en arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.
Tijdens uw opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Betaalt u de opleiding of training zelf dan kunt u maximaal € 15.000,- aan opleidingskosten aftrekken van uw inkomstenbelasting. Klik hier voor meer informatie.
Kiest u voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaalt u uw opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Trainingen