€ 1.499,30 incl. BTW Deze vanafprijs is o.b.v. het goedkoopste startmoment.
6 maanden
MBO-programma
Scheidegger
Met de komst van de Wet innovatie en kwaliteit kinderopvang (IKK) is er extra veel focus op het bijscholen van pedagogisch medewerkers gekomen. Kies voor het door Scheidegger ontwikkelde Bijscholingsprogramma voor de Kinderopvang en je voldoet na één enkele opleiding aan de twee verplichte kwaliteitseisen. Je frist je kennis op over de ontwikkeling die baby's doormaken van 0 tot 2 jaar en je leert hoe je de ontwikkeling kunt stimuleren. Niet alleen op het gebied van motorische, cognitieve en sociaal-emotionele ontwikkeling, maar ook op het gebied van taal. Na de training beschik je ook over het vereiste taalniveau 3F. Op een praktijkgerichte manier ga je aan de slag met spreken, luisteren en gesprekken voeren. Na deze unieke klassikale training beschik je over deze waardevolle toevoeging op je cv.
Een opleiding volgen in combinatie met een druk privéleven of een baan is best pittig. Bij Scheidegger doen wij er alles aan om jou te ondersteunen bij het behalen van je diploma. We adviseren je bij het kiezen van de juiste opleiding en begeleiden je tijdens je studie tot aan het diploma. Kortom: je krijgt van ons het duwtje in de rug dat je nodig hebt om je opleiding succesvol af te ronden. Want wij willen niets liever dan dat jij slaagt. En met behulp van onze 6 gouden garanties gaat het jou lukken. Gegarandeerd!
Wij geloven in leren van en met elkaar. Daarom vinden wij klassikaal onderwijs belangrijk. Bij Scheidegger studeer je in kleine groepen van maximaal 19 personen. Dan kunnen we de stof goed uitleggen, iedereen persoonlijk begeleiden en alle vragen uitgebreid beantwoorden. Zo weten we wat jij nodig hebt om te kunnen slagen en zo het beste uit jezelf te halen!
Onze docenten komen zelf uit het vak en weten precies hoe ze de theorie kunnen vertalen naar de praktijk. Zo leer je bij ons de theorie die je echt nodig hebt zodat je het direct kunt toepassen in je werk. Daar is ons lesprogramma op afgestemd. Wil je weten hoe onze studenten hun opleiding hebben ervaren? Lees hun verhaal.
Natuurlijk moet je het zelf doen, maar je staat er niet alleen voor! Tijdens je studie krijg je persoonlijke begeleiding van een mentor, die als geen ander weet wat er allemaal komt kijken bij het volgen van een studie. Zo helpen wij je om het beste uit jezelf te halen. Jouw doel is ons doel: een diploma!
Scheidegger staat bekend om zijn professionele en resultaatgerichte aanpak. De training start met een schriftelijke intake, die wordt bekeken door je trainer. Deze intake helpt je om je eigen leerdoelen voor de training te bepalen. Je trainer begeleidt je bij het realiseren van deze leerdoelen. De trainingsdagen bereid je thuis goed voor. Tijdens de trainingsdagen staat veel praktische oefening onder leiding van ervaren trainers centraal.
Ook krijg je toegang tot de professionele digitale leeromgeving e-Connect. Hier vind je alle informatie over je training, je persoonlijk actieplan, praktijkopdrachten, filmpjes, tips en trucs. Daarnaast kun je via e-Connect makkelijk communiceren met je medestudenten en trainer. Zie e-Connect voor meer informatie.
Als je onverhoopt niet slaagt voor je examen, maar je hebt wel alle lessen gevolgd, dan mag je het examen kosteloos overdoen. Kortom: Scheidegger begeleidt je daadwerkelijk naar een diploma. Zie onze 6 gouden garanties voor meer informatie.
Je ziet de prijs die je als consument betaalt. Ben je werkgever en wil je informatie over de btw, kijk dan op Praktische informatie.
Je kunt dit programma klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
(4 lessen)
(4 lessen)
Je rondt de module Nederlands spreken 3F af met een mondeling examen. De module Werken met baby's wordt afgesloten met een praktijkgerichte opdracht.
Als je de modules met een voldoende afsluit, ontvang je het diploma 'Bijscholingsprogramma voor de Kinderopvang' van Scheidegger.
Tijdens je opleiding wordt gezorgd voor onbeperkt koffie, thee en water. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Als dat expliciet vermeld staat, brengen wij ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- per avond (excl. btw).
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Dat is een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, Associate degree, HBO Bachelor of een volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn in beginsel belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw-prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
MBO-programma