Scheidegger
€ 3.425,00
HBO-programma
12 maanden
Deze MHBO Praktisch Personeelsmanagement is bedoeld voor MBO’ers die willen doorgroeien naar HBO-niveau. De einddoelen van deze opleiding sluiten volledig aan bij de eindtermen van de examens bij de Stichting Examens Uitzendbranche (SEU). Dit biedt je de mogelijkheid om snel een extra diploma te behalen als je specifiek in de uitzendbranche werkt of wilt werken. Je gaat in dit programma aan de slag met praktische onderwerpen als HR-administratie, werving en selectie en de juridische aspecten binnen het personeelswerk. Bovendien leer je hoe je beoordelings- en functioneringsgesprekken kunt voeren en ziekteverzuim aan kunt pakken. Kortom: deze opleiding geeft een boost aan je carrièremogelijkheden!
Deze opleiding richt zich op iedereen die ambities heeft richting een leidinggevende functie in personeelsmanagement. De opleiding is dus interessant voor personeelsmedewerkers die willen doorgroeien.
Deze opleiding wordt verzorgd op MHBO-niveau. Er wordt verwacht dat je een MBO-diploma hebt of door werkervaring op dit niveau functioneert. Inzet en motivatie zijn de belangrijkste voorwaarden.
Wij willen het leren zo praktisch en efficiënt mogelijk maken. Tijdens de lessen worden niet alleen de theorie en de gemaakte opdrachten besproken, maar werk je ook aan de vaardigheden die je nodig hebt in je dagelijkse praktijk. Bovendien voer je inspirerende en leerzame discussies met je medestudenten, waardoor je samen tot oplossingen komt. Ook heb je tijdens je opleiding toegang tot de digitale leeromgeving e-Connect. Hier vind je alle informatie over je opleiding en examens. Zie e-Connect voor meer informatie.
Natuurlijk moet je het zelf doen, maar je staat er niet alleen voor! Bij Scheidegger zien we jou echt staan. Tijdens je studie krijg je persoonlijke begeleiding van een mentor, die als geen ander weet wat er allemaal komt kijken bij het volgen van een opleiding. Zo helpen wij je om het beste uit jezelf te halen, want jouw doel is ons doel: een diploma!
Als je onverhoopt niet slaagt voor je examen, maar je hebt wel alle lessen gevolgd, dan mag je het examen kosteloos overdoen. Kortom: Scheidegger begeleidt je daadwerkelijk naar een diploma.
(6 lessen)
(6 lessen)
(6 lessen)
(6 lessen)
Eindopdracht
(2 lessen van 3 uur)
In dit laatste onderdeel van deze MHBO-opleiding maak je een eindopdracht over een onderwerp naar keuze, waarin je een verband legt tussen alle praktijkopdrachten van de opleiding. Hiermee toon je je MHBO-niveau aan. Tijdens de lessen word je begeleid door je docent om de eindopdracht tot een goed einde te brengen.
De module Werving en selectie rond je af met een praktijkgerichte opdracht. De overige modules worden afgesloten met een digitaal examen, waarin je de koppeling maakt met de praktijk. Daarnaast maak je een eindopdracht. Wanneer je alle modules en de eindopdracht met een voldoende afrondt, ontvang je het hooggewaardeerde diploma ‘MHBO Praktisch Personeelsmanagement’ van Scheidegger Opleidingen.
Als je de dagopleiding volgt, volg je 2 lessen op 1 dag.
Inschrijfgeld: € 100,-
Cursusgeld: € 1.920,-
Studiemateriaal: € 125,- (per module)
Examenkosten: € 195,- (per digitaal examen)
€ 195,- (per moduleopdracht)
Eindopdracht: € 250,-
Je kunt deze opleiding ook in 4 of 12 termijnen betalen.
Bij betaling ineens krijg je een korting van € 125,-.
Deze opleiding volg je al vanaf € 288,- per maand.
Scheidegger
€ 3.425,00
HBO-programma
12 maanden