Opleiding.nl
 Universiteit en HBO
 Voor je studie
 Tijdens je studie
 Naast je studie
Thuisopleidingen
 HBO-opleidingen
 MBO-opleidingen
 Vmbo / Havo / Vwo
 Taalcursussen
 Administratie
 Beroep en Vak
 Zorg en Onderwijs
 Management
 Marketing en Reclame
 PC en Informatica
 Bedrijfscorrespondentie
 Hobby en Vrije tijd
 Muziek
 Start uw eigen zaak

 Over Opleiding.nl
 Disclaimer


All rights reserved
©2005 Opleiding.nl
Ontwikkel Jezelf!
Chinees (Mandarijn) vanuit het Nederlands
China, het land waar bijna een kwart van de wereldbevolking woont, wordt de supermacht van de komende jaren. Economisch zit het immense land in een stroomversnelling. Ook op toeristisch gebied is er in China ontzettend veel te zien, zodat steeds meer mensen afreizen naar dit reusachtige land terwijl ook steeds meer Chinezen een reis naar Europa maken. De Chinese taal wordt dus steeds belangrijker. Wilt u deze “wereldtaal van de toekomst” leren spreken en zo een voorsprong nemen op anderen? Kies dan voor deze gloednieuwe cursus Chinees van de NHA.

China is een reusachtig land waar een groot aantal verschillende dialecten gesproken wordt. Als toerist of zakenreiziger hoeft u gelukkig niet al deze talen en dialecten te kennen. Iedereen die in China naar school gaat leert het Mandarijn-Chinees, de taal uit de omgeving van Beijing (Peking), die geldt als de algemene standaard. Als u Mandarijn spreekt, kunt u zich vrijwel overal in China verstaanbaar maken. U gaat in deze cursus aan de slag met het Mandarijn-Chinees. Het Chinees is een toontaal: door een woord op een andere toon uit te spreken, krijgt het ook een andere betekenis. Om het eenvoudiger te maken, maken we in deze cursus gebruik van het “pinyin”. Pinyin is een standaard-hulpmiddel om het Chinees te schrijven met ons eigen alfabet. U zult al snel in staat zijn om uw eerste gesprekjes in het Chinees te voeren. Verder leren we u ook een aantal belangrijke karakters, zodat u in staat bent om bijvoorbeeld belangrijke borden en aanduidingen te lezen.

In deze boeiende cursus Chinees worden alleen onderwerpen behandeld die u aanspreken. Alledaagse onderwerpen maar ook herkenbare situaties die u in China tegenkomt, komen aan bod. De lessen zijn voorzien van luister- en spreekoefeningen op cd’s. Een handig hulpmiddel bij het leren van de juiste uitspraak. Uw persoonlijke leraar kan u daarbij helpen.

Levend Chinees voor gevorderden
U heeft de cursus Levend Chinees voor beginners afgerond of uw basiskennis Chinees is reeds op een redelijk niveau en u wilt meer weten. De NHA biedt u dan de mogelijkheid om uw talenkennis op unieke wijze verder te ontwikkelen. Met de cursus Levend Chinees voor gevorderden leert u uw taalgebruik te verbeteren (perfectioneren). Een ander doel is het vergroten van uw woordenschat, zodat geen enkel gesprek, nog een probleem voor u is.

Beginners + gevorderden: combi
Als u meteen inschrijft voor de cursus “beginners + gevorderden” samen, is de totale cursusduur maar 15 maanden. Dit komt door een “overlapping” van beide cursussen. U spaart zo een heel bedrag uit. En met slechts 3 maanden extra heeft u dan bovendien de cursus voor gevorderden gevolgd. Ook u kunt in enkele maanden de taal van uw keuze spreken door het unieke EASY-LEARNING-SYSTEM. De cursus Levend Chinees levert een prima beheersing op van het alledaagse Mandarijn-Chinees. Al vrijwel meteen kunt u gebruik maken van uw praktische talenkennis. De cursus Chinees verhoogt niet alleen uw vakantievreugde maar is ook zakelijk een absolute verrijking!

Bij deze cursus Chinees met CD's ontvangt u gratis een discman.

U ontvangt iedere maand lessen van de cursus Chinees. U bepaalt dus zelf waar, wanneer en hoe u studeert. Zo is de cursus perfect te combineren met een drukke baan en met uw hobby’s. En starten met een cursus kan op elke dag van het jaar!

Als u kiest voor de persoonlijke begeleiding van een deskundige docent staat u er nooit alleen voor en boekt u de beste resultaten. U kunt de huiswerkopgaven aan het eind van iedere les, voorzien van eventuele vragen, per post of via internet naar uw eigen privé-docent sturen. Hij kijkt de opgaven na en voorziet ze van uitleg, tips, aanwijzingen en een cijfer. Hij is uw steun en toeverlaat die u optimaal begeleidt. U mag bij alle NHA-opleidingen tot 5 jaar lang gebruik maken van deze studiebegeleiding. Deze service is uniek in Nederland!

Alle NHA-studenten kunnen inloggen op ons “studentenplaza” en direct in contact komen met studiegenoten die dezelfde cursus volgen. U kunt dan samen studeren, ervaringen uitwisselen en misschien een keer samen afspreken. Dat maakt het leren extra leuk.

Cursusduur:
12 tot 15 maanden

Vooropleiding:
Voor de beginnerscursus is geen speciale vooropleiding gewenst. Voor de gevorderdencursus is enige kennis van de Chinese taal gewenst.

Stage:
Voor deze cursus hoeft u geen stage te volgen.

Diploma of getuigschrift:
U kunt examen doen voor het Officiële instituuts-diploma. Een Getuigschrift kunt u aanvragen als u al uw huiswerk ingezonden heeft en gemiddeld voldoende scoorde (5,5 of hoger).

Tarief:
Beginners of gevorderden cursus (zonder studiebegeleiding)
€ 179 of 12 x € 17,50

Beginners of gevorderden cursus (met studiebegeleiding)
€ 229 of 12 x € 21,50

Combinatiecursus (met studiebegeleiding)
€ 299 of 15 x € 22,50

€ 25,- inschrijfgeld

Inschrijven
Gratis studiegids

Vragen? Bel ons gerust. Tel.: 077.30.67.000